birgün

16° AZ BULUTLU

WhatsApp kullanıcılarına gönderilen mesajları silmek için tanınan süre artırıldı

WhatsApp, gönderilen mesajların silinebilme süresini 68 dakikadan 2 günden uzun bir zamana çıkardı. Şirket, "Artık gönder tuşuna bastıktan sonra mesajlarınızı sohbetlerinizden silmek için 2 günden biraz fazla bir süreniz olacak" açıklamasında bulundu.

TEKNOLOJİ 09.08.2022 10:49
WhatsApp kullanıcılarına gönderilen mesajları silmek için tanınan süre artırıldı
Abone Ol google-news

Mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta gönderilen mesajların silinebilmesi süresi 2 gün 12 saate çıkarıldı. Diğer kullanıcılara gönderilen mesajların silinebiliyor olması özelliği 68 dakika ile sınırlıydı.

Yeni zaman sınırını Twitter'da yaptığı bir paylaşımla duyuran şirket, "Artık gönder tuşuna bastıktan sonra mesajlarınızı sohbetlerinizden silmek için 2 günden biraz fazla bir süreniz olacak" açıklmasında bulundu.

Webrazzi'nin aktardığına göre, WhatsApp kullanıcılarına mesajlarını silmek için ayrılan süre, 2 gün 12 saat olacak. Kullanıcılar mesajı sadece kendileri için silebileceği gibi mesajların herkes için silinmesini de talep edebilecek. Mesajların herkes için silinmesi, kişinin bireysel veya grup sohbetine gönderdikleri belirli mesajları silmesine olanak tanıyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun