WhatsApp, gönderilen mesajların silinebilme süresini 68 dakikadan 2 günden uzun bir zamana çıkardı. Şirket, "Artık gönder tuşuna bastıktan sonra mesajlarınızı sohbetlerinizden silmek için 2 günden biraz fazla bir süreniz olacak" açıklamasında bulundu.

WhatsApp kullanıcılarına gönderilen mesajları silmek için tanınan süre artırıldı

Mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta gönderilen mesajların silinebilmesi süresi 2 gün 12 saate çıkarıldı. Diğer kullanıcılara gönderilen mesajların silinebiliyor olması özelliği 68 dakika ile sınırlıydı.

Yeni zaman sınırını Twitter'da yaptığı bir paylaşımla duyuran şirket, "Artık gönder tuşuna bastıktan sonra mesajlarınızı sohbetlerinizden silmek için 2 günden biraz fazla bir süreniz olacak" açıklmasında bulundu.

Webrazzi'nin aktardığına göre, WhatsApp kullanıcılarına mesajlarını silmek için ayrılan süre, 2 gün 12 saat olacak. Kullanıcılar mesajı sadece kendileri için silebileceği gibi mesajların herkes için silinmesini de talep edebilecek. Mesajların herkes için silinmesi, kişinin bireysel veya grup sohbetine gönderdikleri belirli mesajları silmesine olanak tanıyor.