birgün

24° PARÇALI AZ BULUTLU

TEKNOLOJİ 19.06.2020 20:40

WhatsApp’ta teknik sorun: Çevrimiçi ve son görülme özelliği kaldırıldı mı?

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, milyonlarca kullanıcıyı etkileyen bir sorunla karşı karşıya. Kullanıcılar, konuştukları kişinin çevrimiçi olup olmadığını veya son görülme bilgilerini görüntüleyemiyor

WhatsApp’ta teknik sorun: Çevrimiçi ve son görülme özelliği kaldırıldı mı?

WhatsApp’ta, son görülme ve çevrimiçi bilgisinde sorunlar yaşanıyor. Birçok WhatsApp kullanıcısı, konuştukları kişinin son görülmelerini veya çevrimiçi olup olmadıklarını görememeye başladı. Bazı kullanıcılar ise, yeni bir güncelleme ile, çevrimiçi ve son görülme özelliğinin kaldırıldığını iddia etti.

Konuyla ilgili olarak resmi bir açıklama yapılmazken, Web Tekno’nun da uluslararası bir gözlem sitesi olan Down Detector’dan aktardığına göre WhatsApp, şu anda sıkıntılı dakikalar yaşıyor. WhatsApp’ta sıkıntı yaşadığını dile getirenlerin yüzde 68’lik kısmı, popüler uygulamada konuştukları kişinin son görülme veya çevrimiçi durumlarını görüntüleyemediklerini belirtti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız