birgün

12° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 05.09.2018 14:29

'Yaşamayanlar' gala yaptı

BluTV'nin merakla beklenen yeni vampir dizisi "Yaşamayanlar"ın gala gecesi 4 Eylül 2018'de Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda yapılan bir davetle gerçekleştirildi.

'Yaşamayanlar' gala yaptı

Başrollerini Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç'in paylaştığı, Türkü Turan, Nilperi Şahinkaya, Efecan Şenolsun, Edip Tepeli, Elit İşcan, Oral Özer, Erdeniz Kurucan, Selahattin Ergün, Beril Acar ve Birce Kirkova gibi başarılı oyuncuların yer aldığı BluTV'nin merakla beklenen vampir dizisinin ön gösteriminin yapıldığı gecede "Yaşamayanlar" dizisi oyuncuları “Vampirler” ve “Vampir Avcıları” ekibi olarak tam kadro kırmızı halıda yönetmen Alphan Eşeli ile birlikte poz verdi.

İstanbul 74’ün düzenlediği, sanat, medya ve iş dünyasından pek çok simanın bir araya geldiği geceye; Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Dilan Çiçek Deniz, Furkan Andıç, Melisa Şenolsun, Ozan Dolunay, Ahu Yağtu, Sema Öztürk gibi isimler katıldı.

Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda gerçekleşen galanın atmosferi, dizinin konseptine uygun dekore edildi. Dokuma makinelerinin olduğu alanda dizide kullanılan tüm kostümler sergilendi. Bir grafiti sanatçısının duvara vampir çizdiği gecede mekanda dizinin dekorunda kullanılan detaylar da büyük beğeni topladı. Dizinin ilk bölümünün izlendiği ve yoğun katılımın olduğu gecede Kadıköy Acil, Kamufle ve Da Poet adlı gruplar sahne aldı.

Heyecanla beklenen “Yaşamayanlar”, alternatif işlere imza atan dijital platformlardan BluTV’de 6 Eylül Perşembe saat 19:00’da izleyicisiyle buluşacak.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol