birgün

14° PARÇALI BULUTLU

BİRGÜN EGE 13.10.2021 14:00

'Yazarlar Yazarları Ağırlıyor' yeniden başlıyor

Konak Belediyesi ve TAKSAV işbirliği ile gerçekleşen ‘Yazarlar Yazarları Ağırlıyor’ etkinliği yeniden başlıyor. Bu ay, Barış İnce’nin sunumuyla gerçekleşecek olan etkinlikte Barış Terkoğlu, gündemdeki sorulara yanıt verecek.

'Yazarlar Yazarları Ağırlıyor' yeniden başlıyor

BİRGÜN EGE

Konak Belediyesi ve Toplumsal Araştırmalar Kültür ve Sanat İçin Vakıf (TAKSAV) işbirliği ile gerçekleşen ‘Yazarlar Yazarları Ağırlıyor’ etkinliği yeniden başlıyor. Etkinliğin bu ay ki konuğu, gazeteci-yazar Barış Terkoğlu. Barış İnce’nin sunumuyla gerçekleşecek olan etkinlikte Barış Terkoğlu, gündemdeki sorulara yanıt verecek.

Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi’nde 21 Ekim Perşembe günü gerçekleşecek etkinlik saat 19.00’de başlayacak. Barış İnce daha önce Ercan Kesal, Emre Kongar, İsmail Saymaz ve Zeynep Oral’ı ağırlamıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol