birgün

22° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 28.12.2015 16:49

Yeni yılın ilk Bavul'u çıktı!

Yeni yılın ilk Bavul'u çıktı!

"Hayat bir yolculuktur, yanınızda bulunsun" diyerek yola çıkan Bavul Dergi'nin Ocak sayısı çıktı. Yine dopdolu bir içerikle raflardaki yerini alan Bavul, yeni yılın bu ilk sayısında yazar kadrosuna kattığı sürpriz isimlerle dikkat çekiyor.

Meral Okay çizimli kapağıyla dördüncü sayıda Bavul'da yer alan isimler şöyle: Nejat İşler, Ercan Kesal, Meltem Cumbul, Cengiz Bozkurt, Haydar Ergülen, Fulsen Türker, Hüsnü Arkan, Başay Okay, Alev Karaduman, Serdar Akar, Deniz Tarsus, Barış İnce, Meltem Yılmaz Celil Oker, Ayşen Aksakal, Ali Lidar, Alper Gencer, Can Tanyeli, Fatih Pınar, Hacer Foggo, küçük İskender, Ahmet Büke, Kadir Aydemir, Esra Tanrıbilir, Hakan Demir, Erk Acarer, Önder Abay.

Yazarların yanı sıra derginin 'Sokak ekibinin' yine kentin dip köşelerinden çıkardığı özgün hikayeler, röportajlar ve haberlerle orijinal bir sayıya daha imza attığı görülüyor.

Dergi ayrıca Şubat ayından itibaren gazeteci-yazar İsmail Saymaz'ın da yazar kadrosuna dahil olacağını ve okurları yeni sürprizlerin beklediğini duyurdu.

yeni-yilin-ilk-bavul-u-surprizlerle-cikti-100033-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız