birgün

9° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 17.02.2020 15:39

Yenilenen birgun.net yayında

birgun.net, yenilenen tasarımıyla yayına başladı

Yenilenen birgun.net yayında

“Kuruluşumuzdan bugüne aradan geçen yıllarda önümüze çıkan onca engele karşın bir an bile pes etmeyi düşünmedik. Toplumsal sorumluluğumuzun ve okuyucumuza verdiğimiz sözün bilinciyle, hep ileriye odaklandık; gazetemizi her gün daha iyi bir noktaya getirmek için var gücümüzle çaba gösterdik.”

Bu cümleleri iki hafta önce, gazetemizin yeni dönemini başlattığı abonelik kampanyasını duyururken kurmuştuk. Meramımız, sizlere geçmişimizi anlatmak olduğu kadar geleceğe dair de söz vermekti.

Ve bugün, yeni bir web sitesi ile karşınızdayız.

Sade ve modern görünümüyle birgun.net, yanıltıcı görsel kalabalığı ile okuru yönlendirmeye çalışan yaklaşımların aksine, haberin gücüne güvenen ve gazeteci ciddiyetini elden bırakmayan bir anlayışın takipçisi olmaya devam edecek.

Unutmayın, siz elinizi uzattıkça BirGün büyüyecek, biz el ele verdikçe her şey değişecek.

Her gün daha iyi BirGün, yarınları daha güzel bir ülke için…

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız