birgün

25° AZ BULUTLU

ÇEVRE 12.12.2018 14:30

Zonguldak'ta şiddetli yağış

Zonguldak'ta şiddetli yağış

Zonguldak'ta, yağmurla birlikte su seviyesi yükselen derelerin getirdiği atıklar, limanda kirliliğe neden oldu, istinat duvarı araçların üstüne düştü.

Kentte, her yağmur yağışının ardından çöple dolan Zonguldak Limanı'nda yine benzer görüntüler yaşandı.

Sabah etkili olan şiddetli yağmurla su seviyesi yükselen Acılık ve Üzülmez derelerinin getirdiği evsel atıklar, limanın girişindeki bariyeri aşarak içeriye girdi. Plastik bidon, plastik top, teneke kutu, pet şişe gibi atıklar, limanın kıyı bölgelerinde birikti. Limandaki kirlilik, çevrede tepkiye neden oldu.

İstinat duvarı çöktü

Zonguldak'ta etkili olan şiddetli yağmur ve rüzgar sonrası bir istinat duvarı araçların üstüne çöktü. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

(DHA)

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız