birgün

17° PARÇALI AZ BULUTLU

KADIN 13.05.2020 12:56

Boşanma aşamasında olduğu kadını kaçıran erkek ve kardeşi tutuklandı: Genç kadın ağır yaralı bulundu

İstanbul Sultanbeyli'de 25 yaşındaki Ceylan Y., boşanma aşamasında olduğu Ersin Y. ve ailesi tarafından zorla araca bindirilerek kaçırıldı. Ceylan Y., polisin yaptığı çalışma sonucu, Beykoz'da eşi Ersin Y. ile bulundu. Ağır yaralı olan Ceylan Y. hastaneye kaldırıldı. Eşi Ersin Y. ve akrabası Burhan Y. ile tutuklandı

Boşanma aşamasında olduğu kadını kaçıran erkek ve kardeşi tutuklandı: Genç kadın ağır yaralı bulundu

İstanbul Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince 11 Mayıs'ta Battalgazi Mahallesi'ndeki bir sokakta bir kadın zorla araca bindirilerek kaçırıldığı bilgisi üzerine yapılan çalışmalarda, olayın Ceylan Y.'nin boşanma aşamasında olduğu Ersin Y. ve ailesi tarafından gerçekleştirildiği ortaya çıktı.

GENÇ KADIN AĞIR YARALI BULUNDU

DHA'da yer alan habere göre, aracın olaydan sonra Beykoz'da durakladığı ikinci bir adres olduğunu tespit eden polis, Kavacık Mahallesi'nde bulunan adreste mağdur Ceylan Y.'yi ağır yaralı halde buldu.

Genç kadın hemen 112 acil servis aranarak hastaneye kaldırıldı.

Aracın sahibi, Ersin Y.'nin amcası Sait Y. (64) Beykoz'da yakalanırken; olayın diğer şüphelileri ve kardeş oldukları anlaşılan Ali Y. (22), Dilek Y. (27) ve Burhan Y. (36) ise Pendik'te yakalandılar.

İKİ KİŞİ TUTUKLANDI

Ersin Y. ve ailesi, emniyetteki işlemlerinin ardından dün adliyeye sevk edildiler.

Şüphelilerden Sait Y., Ali Y. ve Dilek Y. hakkında adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.

Şüpheli Ersin Y. ve Burhan Y. ise tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız