birgün

17° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 07.04.2020 23:01

Çağlan Tekil hayatını kaybetti

Geçirdiği beyin kanamasının ardından 15 Şubat'tan bu yana yoğun bakımda olan  Müzik Yazarı ve Radyo Programcısı Çağlan Tekil, hayatını kaybetti

Çağlan Tekil hayatını kaybetti

15 Şubat'tan bu yana yoğun bakımda bulunan Müzik Yazarı ve Radyo Programcısı Çağlan Tekil, yaşamını yitirdi. Tekil, geçirdiği beyin kanaması nedeniyle yoğun bakımda tutuluyordu.

Sosyal medya sitesi Twitter'dan Tekil'in ölüm haberini duyuran Radyo Eksen, paylaşımda şu ifdelere yer verdi:

"Dostumuz Çağlan Tekil’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. O, her birimizin hayatını güzelleştiren, gülümsemesiyle içimizi ısıtan, varlığıyla güç veren biriydi. Acımız çok büyük, kelimelere sığdırmamızın imkanı yok. Tüm sevenlerine sabır diliyoruz."

Tekil, Türkiye'de metal müziğin gelişmesine büyük katkılar sunmuştu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız