birgün

21° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 23.06.2021 22:38

Emniyet-Sen Genel Başkanı Sezer açıkladı: Bir polis daha yaşamına son verdi

Emniyet-Sen Genel Başkanı Faruk Sezer, Esenyurt’ta görevli bir polis memurunun hayatını kaybettiğini, söz konusu polis memurunun 24 yaşında olduğu ve  yaşamına son verdiği bilgisini aldıklarını kaydetti.

Emniyet-Sen Genel Başkanı Sezer açıkladı: Bir polis daha yaşamına son verdi

Emniyet-Sen Genel Başkanı Faruk Sezer, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak İstanbul Esenyurt’ta görevli bir polis memurunun daha hayatını kaybettiğini açıkladı. Sezer, söz konusu ölümün ‘intihar’ olabileceği bilgisini aldıklarını paylaştı.

Sezer’in açıklamasının tamamı şöyle:

"Ne yazık ki İstanbulun Esenyurt ilçesinde E. B. isimli bir polis memurunun hayatını kaybettiği, ölüm sebebinin canına kıymak suretiyle olabileceği bilgisini aldık. Hayatını kaybeden meslektaşımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Henüz 24 yaşında, mesleğinin başında gencecik bir arkadaşımız daha aramızdan ayrıldı. Hayatını kaybetme sebebi kısa süre içerisinde ortaya çıkacaktır. Ancak giden canlar ne yazık ki geri gelmeyecek."

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol