Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan,"Aile yapımıza uygun bir medyanın inşa edilmesi lazım" sözleri ile medyayı hedef aldı.

Kaynak: AA
Erbakan yine hedef gösterdi: Aile yapımıza uygun bir medyanın inşa edilmesi lazım
Fotoğraf: AA

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, LGBTİQ+'ları ve medyayı hedef aldı.

Arnavutköy Belediyesi Davet Salonu'nda, sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileri ve muhtarlar ile bir araya gelen Erbakan, "LGBT sapkınlığının önlenmesi için Meclis'te mücadele edeceğiz" ifadelerini kullandı. Erbakan ayrıca "Aile yapımıza, tarihimize, kültürümüze uygun bir medyanın inşa edilmesi lazım" sözlerini sarf etti.   

Erbakan, şunları söyledi 

"Aileyi korumak için de Batı'dan, Avrupa'dan ithal aile ve sosyal politikalar alanındaki düzenlemelerin ıslah edilmesi gerekir. Yine ailenin, nesillerin korunması için eğitim sisteminin, müfredatın ıslah edilmesi gerekir. Eğitim sisteminin, müfredatın, ahlak ve maneviyat öncelikli bir şekilde yapılandırılması lazım. Ahlaki ve manevi olgunluğun, kalkınmanın en önemli şartı olan aile müessesesinin korunması lazım. Aynı zamanda medyadaki aile yapımıza aykırı, ahlakı ifsat eden yayınların da ıslah edilmesi, aile yapımıza, tarihimize, kültürümüze uygun bir medyanın inşa edilmesi lazım. Yeni dönemin en büyük felaketlerinden olan dış güçlerin önemli bir projesi LGBT sapkınlığının önlenmesi için Meclis'te mücadele edeceğiz."