birgün

16° AÇIK

YEREL 02.03.2021 17:46

Etimesgut’ta öğrencilere destek kampanyası

Etimesgut’ta öğrencilere destek kampanyası

Ankara’da CHP Etimesgut İlçe Başkanlığı, ‘geleceğimizin güzel yüreklilerine dokunma, destek olma vakti' diyerek öğrenciler için kampanya başlattı.

Öğrencilerin eğitimi için başlatılan kampanyada üniversite sınavına girecek olan 45 öğrencinin 93 sınav oturum ücreti, gönüllüler tarafından karşılandı.

Kampanya kapsamında 74 çocuğun okul öncesi giysi ihtiyacı, 15 çocuğun tablet ve 4 çocuğun da bilgisayar ihtiyacı giderildi.

İlçe başkanlığının desteğiyle 8 bakkalın veresiye defterinin sıfırlanmasıyla birlikte 67 aileye nakdi yardım yapıldı, bin 232 aileye salgın boyunca destek verildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol