birgün

22° AÇIK

SPOR 08.07.2020 16:08

Fenerbahçe'de Derrick Williams ile yollar ayrıldı

Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı, ABD'li oyuncu Derrick Williams ile yollarını ayırdı. İspanya'nın Valencia ekibi 29 yaşındaki oyuncuyu kadrosuna dahil ettiğini açıkladı

Fenerbahçe'de Derrick Williams ile yollar ayrıldı

Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı, ABD'li oyuncu Derrick Williams ile yollarını ayırdı.

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Takımımızın formasını 2019-2020 sezonunda giyen ve muhteşem atletizmiyle ekibimizin ve tüm Avrupa'nın en özel oyuncularından biri olan Derrick Williams'a, Fenerbahçe ailesine verdiği katkılardan dolayı teşekkür eder, sporcumuza kariyerinin yeni döneminde başarılar dileriz" denildi.

Öte yandan, İspanya'nın Valencia ekibi 29 yaşındaki oyuncuyu kadrosuna dahil ettiğini açıkladı.

Fenerbahçe'de başantrenör Zeljko Obradovic'in bir yıl takım çalıştırmama kararının ardından Gigi Datome, Milano ile anlaşma sağlamıştı. Egehan Arna ile de yollar ayrılmıştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız