Memleket Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin kendisini eleştiren sanatçıları ‘sözde sanatçı’ diye hedef almasının ardından Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, "Sayın İnce, siz ve geçici partiniz bir projesiniz ve hepimiz bunu gün gibi biliyoruz. Şunu bilin bu ülkede Atatürk'ün hiçbir çocuğu, size asla oy vermeyecektir!" paylaşımı yaptı.

Gökhan Özoğuz'dan İnce'ye: Atatürk'ün hiçbir çocuğu size asla oy vermeyecek

Memleket Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin sanatçıları hedef aldığı açıklamasına tepkiler gelmeye devam ediyor.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz da, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile kendisini eleştiren sanatçılara ‘sözde sanatçı’ diyen İnce'ye tepki gösterdi.

Twitter'dan paylaşım yapan Özoğuz, "Sayın İnce, siz ve geçici partiniz bir projesiniz ve hepimiz bunu gün gibi biliyoruz. Toplanılan imzaları hangi cenahdan hangi sepele nasıl topladığınız da aşikar. Şunu bilin bu ülkede Atatürk'ün hiçbir çocuğu, size asla oy vermeyecektir!" diye yazdı.

NE OLMUŞTU?

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, cumhurbaşkanı adaylığı için 100 bin imza toplama sürecini tamamladıktan sonra partisinin genel merkezinde bir basın açıklaması yapmıştı. İnce konuşmasında kendisini eleştirenlere ilişkin ise "Sırça köşklerde yaşayanlar, sırça köşklerinden çıkmayanlar, salon siyasetçileri, oturdukları yerden benim aleyhimde tweet atan, sözde sanatçılar... Siz bunları gördünüz mü? Bu zorlukları gördünüz mü? Boğaz'da viskisini yudumlarken memlekete yol gösterenler..." ifadelerini kullanmıştı.

Aralarında Fazıl Say, Ahmet Ümit, Aylin Aslım gibi isimlerin de olduğu çok sayıda kişi sosyal medyadan İnce'ye olan tepkisini dile getirmişti.