birgün

13° PARÇALI BULUTLU

İmamoğlu'ndan Ali Koç'a yanıt: İktidara toz kondurmamasını camianın takdirine bırakıyorum

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İnşallah Fenerbahçelilerin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı sayın İmamoğlu'na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez" diyen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a yanıt verdi. İmamoğlu, "İktidara toz kondurmamasını camianın takdirine bırakıyorum. Fenerbahçe’nin her zaman yanındayım. Bu dilin saygın Koç Ailesi’ne zarar vermemesi dileğiyle" dedi.

GÜNCEL 07.05.2022 18:58
İmamoğlu'ndan Ali Koç'a yanıt: İktidara toz kondurmamasını camianın takdirine bırakıyorum
Abone Ol google-news

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına yanıt verdi.

İmamoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Koç Grubu YK BV. Ali Koç’un açıklamasını dinledim. 'İmamoğlu Koç Ailesi’nin Projesidir' komplosunu yıktığı için teşekkürler" dedi.

İBB Başkanı İmamoğlu, "İktidara toz kondurmamasını camianın takdirine bırakıyorum. Fenerbahçe’nin her zaman yanındayım. Bu dilin saygın Koç Ailesi’ne zarar vermemesi dileğiyle…" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulunmuştu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında açıklama yapan Koç, şunları söylemişti:

"Şehrin Belediye Başkanı, Yüksek Divan Kurulu Başkanımızı ziyarete gelir, bordo-mavi kravat takar. Ya kime ne anlatıyorsunuz? Ben o kitabın içinde yazanları bilmiyordum. Eminim sayın Başkan (Uğur Dündar) da bilmiyordur. Bize ağır hakaretler eden kitabı hediye olarak getirme hassasiyetsizliğini yapar. İnşallah şu günler gelmez; Fenerbahçelilerin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı sayın İmamoğlu'na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez."

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol