birgün

6° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 30.03.2020 13:27

Jet Sosyete'nin 'evden çekilen' özel bölümünün fragmanı yayınlandı

Jet Sosyete'nin 'evden çekilen' özel bölümünün fragmanı yayınlandı

Oyuncu, senarist ve yazar Gülse Birsel imzalı sevilen dizi Jet Sosyete'nin tüm dünyada 34 binden fazla insanın hayatını kaybetmesine yol açan Koronavirüs'e karşı tedbir amaçlı oyuncuların evden çekmeden çektiği 'Evde kal' özel bölümünün fragmanı yayınlandı.

Birsel daha önce yaptığı açıklamada, "Corona günlerinde dizicilik, biz de evden çalışıyoruz” demişti.

BÖLÜM ÖZETİ

Yayınlanacak özel bölüm, her oyuncunun evinde çektiği görüntülerden ve yaşadığı olaylardan oluşuyor. Karakterlerin her birinin yeni tip Koronavirüs günlerinin nasıl geçtiği ve evde kal uyarılarına uyup uymadığı bu özel bölümde ekrana gelecek.

Gizem, annesiyle birlikte İzmir'deki evindedir, izolasyon kurallarına uymaktadır ve hayranlarıyla tekrar buluşmak tek isteğidir. Şennur, izolasyondan kurtulmak ve kendini sokağa atmak için türlü yollar dener.

Ozan, alıştığı flörtöz hallerini yaşayamadığı için isyandadır ve Cengiz, kapalı alanlardan bunaldığı için bahçede yaşamaya karar verir.

Kısacası, Jet Sosyete ekibi de herkes gibi bu duruma ayak uydurmaya çalışmaktadır.

Fragmanda salgın paranoyaları, doğru sanılan yanlış bilgiler ve esas olanın evde kalmak olduğu da bölümde yer alıyor.

'Evde kal' duyurularının yapıldığı ve vatadanşların çoğunun evde olduğu bu günlerde, Jet Sosyete ekibinin evden çektiği bölüm 8 Nisan günü StarTV ekranlarında yayınlanacak.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız