birgün

18° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 05.04.2020 11:39

Koronavirüs nedeniyle anneannesini kaybeden oyuncu Pınar Deniz: Yakınlarımın hepsi farklı belirti gösterdi

Anneannesini Koronavirüs nedeniyle kaybeden oyuncu Pınar Deniz, ailesinden 10'dan fazla kişinin karantina süreci geçirdiğini, aile üyelerinin son iki Koronavirüs testinin negatif çıktığını duyurdu

Koronavirüs nedeniyle anneannesini kaybeden oyuncu Pınar Deniz: Yakınlarımın hepsi farklı belirti gösterdi

Yeni tip Koronavirüs nedeniyle anneannesini kaybeden oyuncu Pınar Deniz, sosyal paylaşım sitesi Instagram'dan ailesinin Koronavirüs mücadelesini anlattı. Deniz, takipçilerini evde kalmak konusunda uyararak "Hepimiz taşıyıcı olabiliriz ve evde kalmak zorundayız. Zor bir süreçten geçiyoruz." dedi.

Anneannesini Koronavirüs nedeniyle kaybeden Deniz, 10'dan fazla ailesinin karantina süreci geçirdiğini aile üyelerinin son iki Koronavirüs testinin negatif çıktığını duyurdu.

Deniz, Instagram'da yaptığı paylaşımda şunları yazdı: “Yakınları hasta olan çok fazla insan yazıyor. Öncelikle sakin olmak gerekiyor. Bilinmezlik çok korkunç. Sevdiklerinize dokunamamak daha da korkunç biliyorum. Bu gerçeği ağır bir şekilde yaşadım. 10’dan fazla yakınım aynı anda karantina altındaydı. Ve hepsi farklı belirtiler gösterdi. Bu süreçte anneannem melek oldu. Şükür ki son iki testi negatif çıktı tüm ailemin. Hepsi evlerinde izole yaşamlarına devam ediyor.”

Takipçilerini evde kalmaları konusunda uyaran Deniz, “Hepimiz taşıyıcı olabiliriz ve evde kalmak zorundayız. Zor bir süreçten geçiyoruz. Hepimiz farklı yollardan sınanıyoruz. Umutsuzluğa kapılmayın. Hayatta hep kendi ütopyamı yaratıyorum. Pozitif kalmaya çalışıyorum. Başıma gelen her şeyi kabul edip ondan ders çıkarmaya bakıyorum. Bu günler geçecek. Birlik olursak, daha kolay ve sancısız geçecek” dedi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız