Oyuncu Nejat İşler, ikinci Mehmet Eroğlu romanı uyarlaması filmle izleyici karşısına çıkacak. Eroğlu’nun aynı adlı eserinden uyarlanan “İyi adamın 10 günü” adlı film, Ay Yapım tarafından Netflix için çekilecek.

Mehmet Eroğlu’nun polisiyesi ‘İyi adamın 10 günü’ film oluyor: Nejat İşler başrolde

Ay Yapım’ın Netflix için çekeceği “İyi Adamın 10 Günü” filmi 7 Eylül’de sete çıkıyor. Uluç Bayraktar’ın yöneteceği filmde Nejat İşler başrol oynayacak.

Nejat İşler’in hayat vereceği eski bir avukat olan Sadık’ın 10 günlük macerasını konu alan film, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı eserinden uyarlandı.

Filmin oyuncu kadrosunda Nejat İşler’in yanı sıra Barış Falay, Esra Ronabar, Nur Fettahoğlu, Şenay Gürler, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, İlayda Alişan, İlayda Akdoğan ve Kadir Çermik rol alıyor.

İşler daha önce de yine Mehmet Eroğlu’nun “9,75 Santimetrekare” adlı romanından uyarlanan ve Uluç Bayraktar’ın yönettiği 9,75 filminde rol almıştı. Filmin oyuncu kadrosunda Nejat İşler’in yanı sıra Funda Eryiğit, Berkay Ateş, Menderes Samancılar ve Ercan Kesal yer almıştı.

Nejat İşler, ‘9,75’ filmi ile Bangladeş’teki 19. Dhaka Film Festivali’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünün sahibi olmuştu.