birgün

21° AÇIK

Rize Valisi, AKP İl Başkanı’ndan canlı yayında hediye istedi!

AKP Rize İl Başkanı İshak Alim’in katıldığı bir TV programına mesaj gönderen Rize Valisi Kemal Çeber, AKP’li başkandan ‘Umre ziyareti’ hediyesi istedi. AKP’li Alim de “Çok güzel olur” şeklinde karşılık verdi

SİYASET 26.05.2020 12:58
Rize Valisi, AKP İl Başkanı’ndan canlı yayında hediye istedi!
Abone Ol google-news

Türkiye’de yaşanan siyasi skandallara bir yenisi daha eklendi. Bir ilin valisi, iktidar partisinin il başkanın katıldığı canlı yayına mesaj göndererek, kendisine kamuoyu huzurunda ‘Umre ziyareti’ hediye edilmesini istedi.

AKP Rize İl Başkanı İshak Alim, bölgenin yerel televizyonu Çay TV'de gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Programın kapanacağı esnada ise programın sunucusuna mesaj gönderen Rize İl Valisi Kemel Çeber'den ilginç bir istek geldi.

SUNUCU MESAJI OKUDU

Sunucu gelen mesajı, "Sayın valimizin bir mesajını okuyarak kapatmak istiyorum. Diyor ki: 'Sayın başkanımızdan artık pandemi bittikten sonra bir hediye bekliyorum. Mesela Umre seyahati olabilir. Rizeliler de şahit olsun. Özellikle bu ortamda konuşmak istedim' diyor. Bunu da iletmiş olalım" şeklinde aktardı.

‘TAMAM OLABİLİR, ÇOK GÜZEL’

AKP Rize İl Başkanı İshak Alim, Vali'nin bu isteğine şu yanıtı verdi:

“Tamam olabilir, çok güzel. Sayın valimizin de... Buradan hatırlatayım. Bütün Rize'deki siyasi il başkanlarımızla bizi ağırlayacağının sözü vardı. Onu hatırlatalım.”

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol