birgün

15° AÇIK

Sevim Emre, Dağüstün'ün yazısından rahatsız oldu: Kimlerin maşasısınız çok iyi biliyoruz

Yazarımız Güvenç Dağüstün, bugünkü köşesinde, "Orhan Gencebay’ın parası mı bitti" başlıklı bir yazı kaleme aldı. Gencebay'ın eşi Sevim Elif Emre, Dağüstün'e sosyal medyadan mesaj atarak "Gencebay’ın cüzdanı sizin cebinizde mi? Zavallısınız ve bunun cevabını savcılıkta vereceksiniz. Kimlerin maşasısınız. Biz çok iyi biliyoruz" dedi.

GÜNCEL 05.04.2021 15:59
Sevim Emre, Dağüstün'ün yazısından rahatsız oldu: Kimlerin maşasısınız çok iyi biliyoruz
Abone Ol google-news

HABER MERKEZİ

Orhan Gencebay, geçmişte, Türkiye Musiki Eserleri Sahipleri Meslek Birliği’ni (MESAM) eleştirmiş ve MESAM'dan "huzur hakkı" almadığını söylemesine rağmen, Gencebay’ın, 5 toplantı için MESAM’dan aldığı 3.550 TL’lik huzur hakkı makbuzunu yayımlamıştı.

Yazarımız Güvenç Dağüstün ise, bugünkü köşesinde konuyla ilgili olarak, "Orhan Gencebay’ın parası mı bitti" başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Bakanlıktan, müzik meslek birliklerine yazı gittiğini ve "Genel Kurullarınızı yapın" dediğini ifade eden Dağüstün, "Tüm müzisyenler işsizlikten kıvranırken ve mevcut hükümetten çözüm beklerken AKP hükümeti konuyu yanlış mı anladı acaba? Nedir bu apar topar genel kurul yaptırma sevdası?" diye sordu.

MESAM'ı ele alan Dağüstün, yeni genel kurultayda yönetime aday ismin Recep Ergül olduğunu aktarırken, Ergül için, "Orhan Gencebay'ın manevi oğlu. Hatta Gencebay, Ergül'ün nikâh şahidi. İktidara yakın bu isimlerin bu pandemi ortamında yangından mal kaçırırcasına kurultay yapma sevdaları nedir acaba?" dedi.

İlgili yazı için tıklayın.

"BEN KİMİN MAŞASIYIM ACABA"

Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Elif Emre ise Dağüstün'ün yazısına tepki göstererek Dağüstün'e sosyal medyadan mesaj attı.

Söz konusu mesajda, Sevim Elif Emre'nin, "Size yakıştıramadım, Orhan Gencebay’ın cüzdanı sizin cebinizde mi? Zavallısınız ve bunun cevabını savcılıkta vereceksiniz. Kimlerin maşasısınız. Biz çok iyi biliyoruz" yazdığı görülüyor.sevim-emre-dagustun-un-yazisindan-rahatsiz-oldu-kimlerin-masasisiniz-cok-iyi-biliyoruz-861035-1.

Dağüstün ise Sevim Elif Emre'ye, "Sevim Hanım neden bu kadar alındınız anlamadım? Ben kimin maşasıyım acaba? Söyleyin, ben de bileyim de gidip maaşımı alayım?" dedi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol