birgün

16° AÇIK

GÜNCEL 10.11.2019 20:44

Okan Bayülgen'in çocukları ile ilgilenen babalar hakkındaki sözlerine sosyal medyada tepki yağdı

Okan Bayülgen'in çocukları ile ilgilenen babalar hakkındaki sözlerine sosyal medyada tepki yağdı

Şovmen Okan Bayülgen'in geçtiğimiz akşam TV programında çocuklarıyla ilgilenen babalarla ilgili söylediği sözler büyük tepki çekti. Çocukları ile uzun süre oynayan babaların rol yaptığını iddia eden Bayülgen babalara "gerzek" dedi.

Kendi neslinde babalarıyla birlikte oynamadıkları için şanslı olduklarını belirten Okan Bayülgen, "Senin öyle bir yaratılışın yok ki çocukla saatlerce oynayacak! Çünkü başka bir şey bu. Benim neslimin babalarının çok daha dürüst olduğunu düşünüyorum. Böyle sahtekarlıklar yoktu." ifadelerini kullandı.

Hayvanlarda olduğu gibi insanlarda da kadının çocuklara yönelimiyle erkeğinkinin farklı olduğunu ısrarla vurgulayan Okan Bayülgen, erkeklerin kadın taklidi yaptıklarını da ekledi.

Okan Bayülgen, kadınların çocuk bakmasıyla erkeklerin çocuk bakması arasında fark olduğunu iddia ederek şöyle devam etti: "Çocuk meselesinde başka canlılara baktığın zaman erkeğin ve kadının yavrularla ilişkisinde kesin görüyorsun. Bizim adamlar bir de kadın taklidi yapıyorlar. Çocukla saatlerce oynuyorum. Öyle bir şey yok. Ben eski güreşen babaları, çocukla mesafe koyan babaları dürüstlükleri için çok daha değerli buluyorum. Bir adam tanıyor olsak; işe gitmiyor, çocukla oynuyor sabahtan akşama kadar, bu toplumda saygı duyulacak bir tip mi olur?"

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

Bayülgen'in sözleri sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük tepki aldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol