birgün

8° PARÇALI BULUTLU

YAŞAM 30.12.2019 16:40

Yılbaşında evde yapılacaklar

Yılbaşında evde yapılacaklar

Yılbaşında dışarıya çıkmak yerine sevdikleriyle birlikte evde oturmayı tercih edenler için bir birinden eğlenceli etkinlikleri sizler için derledik.

İşte evinizde otururken gerçekleştirebileceğiniz, yılbaşının klasikleşmiş eğlenceli aktiviteler

1-Film izlemek

Film izlemek evde eğlenmenin en güzel yollarından biri... 2019 yılında heyecanla beklenen filmleri izlemeye ne dersiniz?

2. Ev partisi

Evde olmak güzel de yine yanımda dostlarım olsun diyorsanız 2020'ye "merhaba" demek için ev partisi hiç de fena bir fikir değil.

3- Tombala olmazsa olmaz

Yılbaşı dedinildiği anda gözümüzün önünde tombala kağıdının görüntüsü beliriyor. Çocukluğumuzda kalan bu oyunun ne kadar eğlenceli olduğunu unutmuş olabilirsiniz. Bizce tombalaya bir şans daha verin. 2010'lu yılları uğrurlarken 2020'li yılları da bu nostaljik oyun ile karşımak hiç fena fikir değil.

yilvbasi-668784-1.

4- Kestane kebap

Yılbaşı tablosunu tamamlamanız için size gereken tek şey; kestane! Kabuklarını yardığınız kestaneleri atın fırına, kahkahalarınıza eşlik etsin.

yilvbasi-668785-1.

5- Sessiz sinema oyunu

Evde birkaç kişiyseniz eğer, yapılabilecek en iyi aktivitelerden birisi sessiz film. Ufak bir kareografi örneği de bizden o halde: "Yeşilçam özel".

yilvbasi-668786-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız